Panduit HS1.5X2LG6NM
Wiring Ducts Solid Wall Rectangular with Cover Screw Polyvinyl Chloride Light Gray
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页18 年前
Sager Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitH1.5X2LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Hinged Duct PVC1.5X2X6'LtGry
PanduitHN1.5X2LG6
Wire Ducting & Raceways Hinged Duct Narrow Finger 1.75x1.98x6'
PanduitF1.5X2LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X2X6'LGray
ABB ControlTY15X2NPG6
WIRING DUCT, FLAME RETARDANT, NARROW SLOT, GRY PVC,6FT. L,1.75" W,2.014" H
ABB ControlTY15X2WPG6
Gray Wide Slot Duct 1.5 x 2 (sold in 6 foot lengths) price per 6 ft
ABB ControlTY15CPG6
Gray Narrow Slot Duct (sold in 6 foot lengths) price per 6 ft
描述
Wire Ducting & Raceways PRICED PER FOOT
Solid hinged duct 1.5 W x 2 H 6 length PVC light gray no mounting holes.
Solid Hinged Duct, pvc,1.5X2X6,light Gra |Panduit HS1.5X2LG6NM
SOLID DUCT, PVC, 1.5" X 2" X 6 G, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES