Panduit H1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Hinged Duct PVC1.5X3X6'Light
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页18 年前
Master Electronics
X-ON
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitHN1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways Hinged Duct, Narrow Finger
Wire Ducting & Raceways Solid Hinged Duct,PVC,1.5X3X6',Light Gray,NM
PanduitG1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1.5 X 3.0 sold per foot
HellermannTyton181-23010
Wire Ducting & Raceways SL2X3 W/ADH GRY PVC DUCT MOD
HellermannTyton184-23001
HellermannTyton 184-23001 Wiring Duct, Slotted Wall, 2"x3", Adhesive, PVC, Gray, 30ft/Box
ABB ControlTY15X2NPG6
WIRING DUCT, FLAME RETARDANT, NARROW SLOT, GRY PVC,6FT. L,1.75" W,2.014" H
描述
Panduct type H hinged cover wide slot wiring duct 1.5 W x 3 H 6 length PVC light gray.
Slotted Hinged Duct, pvc,1.5X3X6,light G Rohs Compliant: Yes |Panduit H1.5X3LG6
Cable Accessories Slotted Hinged Wiring Duct Polyvinyl Chloride Light Gray
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Polyvinyl Chloride Light Gray
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 3" X 6, LIGHT, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Hinged; 1.5 x 3 in.; Lt Gray