Panduit GES62F-A-C0
Grommet Edge, Adhsv, Solid, 0.036 to 0.062" Panel, 100 Ft., Polyethylene, Blk
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页14 年前
Datasheet1 页18 年前
TME
Electro Sonic
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.46%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2024-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanduitGEE36F-C0
Cable Accessories Continuous Roll Grommet Edging Polyethylene Black Roll
PanduitGES99F-C0
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
描述
Grommet Edging, Solid 100 Feet, Adhesive Lined, Weather Resistant Polyethylene, Natural, 0.13 Inch (3.3mm) Width, 0.16 Inch (4.1mm) Height, Panel Thickness Range is 0.036 to 0.062 Inches (0.9 to 1.6mm), General purpose material for indoor use up to 122 degrees Fahrenheit (50 degrees Celsius). Provided in 0.03 inch (0.8 mm) thick material making it highly flexible, Use product on straight edges, Adhesive lined to ensure product stays in place.