Panduit GES144F-A-C
Grommet Edging 0.099 - 0.144 in. Panel 100 ft L GES Solid Wall Polyethylene Natural
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页14 年前
Datasheet1 页18 年前
TME
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.90%
供应链
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
GROMMET STRIP, NAT, 2.5-3.7MM,30.48M; Grommet Type: Solid Edging; Cable Diameter Min: -; Cable Diameter Max: -; Grommet Material: PE (Polyethylene); Mounting Hole Dia: -; Panel Thickness Max: 3.7mm; Grommet Colour: Natural; Pro
Grommet Edging, Slotted 100 Feet, Adhesive Lined, Polyethylene, Natural, 0.21 Inch (5.4mm) Width, 0.22 Inch (5.6mm) Height, Panel Thickness Range is 0.099 to 0.144 Inches (2.5 to 3.7mm), General purpose material for indoor use up to 122 degrees Fahrenheit (50 degrees Celsius). Provided in 0.03 inch (0.8 mm) thick material making it highly flexible, Use product on straight edges, Adhesive lined to ensure product stays in place.