Panduit G2X1.5WH6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2X1.5X6'ADHWHT
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-90.91%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitFS2X1.5WH6
Wire Ducting & Raceways Solid Raceway,PVC,.75X.75X6' LGRY,NM
Wire Ducting & Raceways PRICED PER FOOT
PanduitF2X1.5WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted DuctPVC 2X1.5X6'WHT per ft
ABB ControlTY2X3NPW6
White Narrow Slot Duct 2 x 3 (sold in 6 foot lengths) price per 6 ft
ABB ControlTY2X2NPW6
SLOTTED DUCT, NARROW, 2IN X 2IN X 6FT, WHITE
描述
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; Adhesive; 2 in. x 1.5 in. x 6 ft.; White
TYPE F SLOTTED DUCT, 2" X 1.5" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Cable Accessories Wide Slot Wiring Duct Polyvinyl Chloride White
Wide Finger, Slotted Wiring Duct Rohs Compliant: Yes
PANDUCT TYPE G WIDE SLOT WIRI NG DUCT, 2 W X 1.5 H, 6' LEN