Panduit G1X1.5LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1 X 1.5 Sold per foot
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-77.11%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2011-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanduitF1X1.5LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1X1.5X6'Lgray per ft
Wire Ducting & Raceways Slotted DuctPVC 1X1.5X6'Adh.LGray
PanduitG1X1LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct, PVC,1X1X6',ADH,LGRY. SOLD PER THE FOOT
HellermannTyton181-15509
Wire Ducting & Raceways SL1.5X1.5 GRY PVC DUCT BULK
ABB ControlTY1X15WPG6
Wiring Ducts Slotted Rectangular Screw Rigid Polyvinyl Chloride Gray
Phoenix Contact3240188
Wire Ducting & Raceways CD 25X40 2 meters long, gray
描述
Panduit Wide Slot Duct; 1.26" Width; 1.62" Height; Light Gray; 6 ft. Length; w/out Cover
Panduit G1X1.5LG6 Wide Slot Wiring Duct, No Cover, PVC, 1.25"x1.62"x6', Lt Gray
Panduct type G wide slot wiring duct 1 W x 1.5 H 6 length PVC light gray.
Cable Accessories Wide Slot Wiring Duct Polyvinyl Chloride Light Gray
TYPE F SLOTTED DUCT, PVC, 1" X 1.5" X 6, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES