Panduit G1X1.5BL6
Wire Ducting & Raceways SLOTTED DUCT PVC 1 Sold per foot
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页14 年前
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-96.02%
供应链
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanduitFS1X1BL6
Wire Ducting & Raceways Solid RacewayPVC 1X1X6'BLK
PanduitG1X2BL6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1X2 6' SEC BLK PVC per ft
PanduitG1X3BL6
Wire Ducting & Raceways SLOTTED DUCT PVC 1X3X6 BLK per ft
描述
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Screw Polyvinyl Chloride Black
TYPE F SLOTTED DUCT, PVC, 1" X 1.5" X 6, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Panduct type G wide slot wiring duct 1 W x 1.5 H 6 length PVC black.
Cable Accessories Wide Slot Wiring Duct Polyvinyl Chloride Black
Panduit Sales Corp Wide Slot Duct Pvc 1X15X6ftBl6Ft
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' BLACK
DUCT, SLOTTED G TYPE, 1.26"W X 1.62", PV
Duct, Slotted G Type, 1.26"w X 1.62", Pvc; Raceway/Duct Color:Black; Altura Externa:41.1Mm; Canaleta/Conducto, Material:Pvc (Polyvinylchloride); Rango De Producto:-; Anchura Externa:32Mm; Para Usar Con:Cables And Wires |Panduit G1X1.5BL6