Panduit G.75X1.5LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC .75X1.5X6'LGRY
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页11 年前
Sager Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.53%
供应链
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC .75X1.5X6'LGray
Wire Ducting & Raceways Slotted DuctPVC Adh .75X1.5X6'LGray
Wiring Ducts Solid Wall Rectangular without Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
Phoenix Contact3240188
Wire Ducting & Raceways CD 25X40 2 meters long, gray
HellermannTyton181-12005
Slotted Wall Wiring Duct, 1" x 2", Non-Adhesive, PVC, Gray, 120 Ft/Carton
HellermannTyton181-11017
Wire Ducting & Raceways SL1X1 W/ADH GRAY PVC DUCT MOD
描述
Panduit Wide Slot Duct; 0.93" Width; 1.57" Height; Light Gray; 6 ft. Length; w/out Cover
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Screw Polyvinyl Chloride Light Gray
Panduct type G wide slot wiring duct .75 W x 1.5 H 6 length PVC light gray.
Wide Finger, Slotted Wiring Duct Rohs Compliant: Yes |Panduit G.75X1.5LG6
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; 0.75 in. x 1.5 in. x 6 ft.; Lt Gray
TYPE F SLOTTED DUCT, PVC, .75" X 1.5" X6, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES