Panduit F1.5X3LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X3X6'Adh.LGray
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页14 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.29%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitG1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1.5 X 3.0 sold per foot
PanduitFS1.5X3LG6
Wire Ducting & Raceways Solid RacewayPVC 1.5X3X6'LGRY per ft
PanduitG1X3LG6
Wire Ducting & Raceways TYPE G 1.0 X 3.0 sold per foot
描述
Panduct type F narrow slot wiring duct 1.5 W x 3 H 6 length PVC adhesive light gray.
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
Narrow Finger, Slotted Wiring Duct Rohs Compliant: Yes |Panduit F1.5X3LG6-A
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 3" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Cable Accessories Wide Slot Wiring Duct Polyvinyl Chloride Light Gray
NARROW FINGERS 1.50W X 3H X 6FT USE WITH C1.5LG6 COVER 120FT PER PKG