Panduit CCH38-S10-M
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .38 (9.7mm) bundle white bulk package.
数据表
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
Master Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+42.84%
相关零件
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .31 (7.9mm) bundle white bulk package.
描述
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 0.77 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.