Panduit ACC62-AT-C
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Natural, 1.24 in L, 100 PK
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitACC62-A-C
Wire Marker Products CORD CLIP,ADH,0.62 BUNDLE,NAT
PanduitLWC38-A-C
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 9.5mm Automotive
描述