Panduit ACC38-AT-M
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 9.7mm Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet8 页27 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.13%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2025-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 9.7mm
PanduitACC38-A-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 1 in L, 1000 PK
PanduitLWC25-A-D
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 6.4mm
描述
Cord Clip, Hi Temp Adh., .38" (9.7Mm) Bu Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC38-AT-M
Cable Clip, Natural, Nylon 6/6, 0.5 lb. Strength, 1000 PK
Adhesive backed cord clip high temp .38 (9.7mm) bundle natural bulk package.
Panduit Sales Corp CordclipHitempadh38inBdlNatPk1000
Panduit ADH CORD CLIPS, ACRYLIC
CBL CLIP C-TYPE PAIRED STRIP ADH
Cord Clip. High Temperature Adhesive, 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Natural. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon.