Panduit ACC19-AV-M300
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页17 年前
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.73%
相关零件
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Adh. .19 ( 4.8mm) Bundle BL
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
描述
CABLE CLIP, NYLON, VHB ADH, PK1000; Clip Style:Cable Clip; External Length:19mm; Height:6.4mm; External Width:15.7mm; Material:Nylon 6.6; Colour:Black; Accessory Type:Cable Clip; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Cable Diameter Max:4.8mm
Cord Clip. High Bond Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Weather Resistant Black. Provides maximum adhesion, especially in harsh, high temperature, and outdoor environments. Smooth surfaces and rounded edges protect the cable bundle and the installer. Flexible, lightweight material is easy to handle. One-piece design eliminates the need for screws, rivets, and nut-and-bolt assemblies. Installs by hand with low insertion force to minimize fatigue.