Panduit ACC19-AT-C
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 4.8mm
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页16 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.18%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitACC19-A-C
PanduitACC19-A-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 3/4 in L, 1000 PK
PanduitTA1S8-M
Panduit TA1S8-M Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.75"x0.38", Nylon 6/6, Natural, 1000/Pack
描述
Cord Clips, Adhesive Backed, Bundle Dia. 0.19", Size 0.75" X 0.75", Material-Nylon 6/6 Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC19-AT-C
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Natural. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon.