Panasonic TXS2SS-L2-12V
TX-S Series 1 A DPDT 12 VDC High Sensitivity Nominal Operating Power Relay
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet7 页26 年前
Future Electronics
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2005-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicTXS2-L2-12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
PanasonicTXS2SA-L2-12V
TXS Series General Purpose 1 A DPDT 12 VDC 2 Coil Latching SMT Signal Relay
PanasonicTXS2SL-L2-12V
Very High Sensitivity Relay, 50 mW Nominal Operating
Latching Single Coil General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 1A 12VDC Coil Through Hole
G5V-2 Low Signal Relay Sealed Ultra Sensitive DPDT 1A 12VDC Through Hole Bulk
LOW SIGNAL RELAY | Omron Electronic Components G6A-234P-ST40-US-DC12
描述
TXS Relay (SMD SS type 2-coil lacth)
Relay Signal DPDT 12VDC Solder Surface Mount Tube
Signal Relay 12VDC 1A DPDT(15x7.4x9.7)mm SMD
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 12V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 2.057K¦¸ 5.8mA 110V@DC SMD 15mm*7.4mm
Tx-S Relay |Panasonic TXS2SS-L2-12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12VDC
PCB RELAYS HIGH SENSITIVITY THROUGH HOLE
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.005A (Coil), 12VDC (Coil), 70mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, Random, DC Output, Surface Mount-Straight