Panasonic TXS2SA-L-4.5V-X
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V DPDT(2 Form C) 579¦¸ 7.8mA 110V@DC SMD , 15mm*9.4mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页26 年前
Datasheet7 页17 年前
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+400%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2014-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicTXS2-L-4.5V
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 4.5V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 579¦¸ 7.8mA DIP
PanasonicTXS2-4.5V
Relay; 1 A (Switching); 110 VDC; Small Polarized; 1000 MW @ 500 VDC; PCB; 30 W
PanasonicTXS2SS-4.5V-Z
RoHS Compliant DC MOMENTARY DC General Purpose Relay 0.8dB 750Vrms 30W@110VDC 405Ohm
5ms 5ms 1A 60V 5V SPDT(1 Form C) 167¦¸ 30mA 125V DIP 12.5mm*7.5mm*10mm
Electromechanical Relay DPDT 1A 5VDC 166.7Ohm Through Hole
Low Signal Relay |Omron Electronic Components G6A-234P-ST40-US-DC5
描述
silver+Gold plating 4.5V DPDT (2 Form C) SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS
TX-S Series 1 A DPDT 4.5 VDC High Sensitivity Nominal Operating Power Relay
Low Signal Relays - PCB 1A 4.5VDC 35MW SMD RELAY LATCHING
TXS Relay (SMD SA type 1-coil latch T&R)
Relay Signal DPDT 4.5VDC Solder Surface Mount T/R
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD
Tx-S Relay |Panasonic TXS2SA-L-4.5V-X
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5VDC
PCB RELAYS HIGH SENSITIVITY SMD/SMT
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.008A (Coil), 6.75VDC (Coil), 35mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, Random, DC Output, Surface Mount-Straight