Panasonic JTN1AF-TMP-F-DC24V
JTN Series 30 A SPST-NO 24 VDC Through Hole High Switching Capacity Power Relay
数据表
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页15 年前
Datasheet4 页16 年前
Datasheet0 页0 年前
Future Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Electromechanical Relay 24VDC 720 Ohm 30A SPST-NO (31.9x26.9x20.2)mm THT Power Relay
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V | Panasonic Electronic Components JTN1AS-TMP-F-DC24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V / General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
TE Connectivity2-1419104-1
Electromechanical Relay 24VDC 576Ohm 30A SPST-NO (32.51x27.43x27.94)mm THT Industrial Relay
TE Connectivity2-1393210-5
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(32.51x27.43x20.4)mm THT
TE ConnectivityT90S1D12-24
Electromechanical Relay 24VDC 660Ohm 30A SPST-NO (32.26x27.43x20.4)mm THT Power Relay
描述
Power Relay SPST 20A 24V Solder Through Hole Carton
Power RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V