Panasonic HL2-L-DC48V-D-F
Power Relay 48VDC 10A DPDT(27.2mm 20.8mm 35.4mm) Plug-In Automotive
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Power Supply; AC-DC; 24V; 1.3A; 85-264V In; Enclosed; DIN Rail; PFC; 31W; S8VM Series
Electromechanical Relay DPDT 10A 48VDC 2.6KOhm Through Hole
Power Relay 48VDC 10A DPDT(28x21.5x42.4)mm Socket
PanasonicHC2-H-DC48V
Relays 48VDC 2.6KOhm 7A DPDT(27.2mm 20.8mm 35.2mm) Plug-In General Purpose Relay Automotive
PanasonicHC2-HP-DC48V
Relays 48VDC 2.6KOhm 7A DPDT(27.2mm 20.8mm 36.7mm) THT General Purpose Relay Automotive
Phoenix Contact2834038
Pluggable ind relays w/power contacts; 2PDT; test button; status LED; 48VDC
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V