Panasonic HL2-L-DC12V-D-F
Power Relay 12VDC 10A DPDT(27.2mm 20.8mm 35.4mm) Plug-In Automotive
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
LTD Date2020-06-01
相关零件
Electromechanical Relay DPDT 10A 12VDC 160Ohm Through Hole
Silver Alloy 12V 10A DPDT (2 Form C) Plugin,21.5x28mm Power Relays ROHS
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 10A DPDT (44x22.5x41.9)mm Flange General Purpose Relay
Weidmuller7760056050
Electromechanical Relay DPDT 10A 12VDC 160Ohm Plug-In
Weidmuller7760056068
Industrial Relay Module 2 CO 12VDC 10A Plug-In Connection
Schneider Electric782XBXM4L-12D
DPDT 160 O 15 A at 120 V Plug In 782 Ice Cube Relay
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Relay, Dpdt, 250Vac, 10A