Panasonic HL2-HP-DC110V-F
Power Relay 110VDC 10A DPDT(20.8x27.2x35.4)mm THT Automotive
数据表
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页18 年前
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
Master Electronics
相关零件
PanasonicHL2-L-DC110V
HL2 Relay (Plug-in w/ indicator) discontinued
PanasonicHL2HDC110VF
HL Series 10 A DPST 110 VDC Plug-In Space Saving General Purpose Power Relay
Relays 100/110VDC 10KOhm 7A DPDT(43mm 20.6mm 34.2mm) Flange General Purpose Relay Automotive
NTE ElectronicsR14-11D10-110
TE Connectivity1-1393243-4
Power Relay 110VDC 15A DPDT (( 29mm 12.7mm 15.7mm)) Through Hole
TE Connectivity7-1393243-5
General Purpose Low Power PCB Relay 8A 110VDC 28800Ohm Through Hole
描述
HL2 Relay (PCB) [RoHS Compliant]
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V