Panasonic HL2-HP-AC100V-F
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 1300mW (Coil), AC Input, AC Output
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet6 页18 年前
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-07-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
LTD Date2020-06-01
相关零件
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 1105mW (Coil), AC Input, Random, AC Output, Panel Mount
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 1300mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Power Relay 110/120VAC 4.43KOhm 10A DPDT(28x21.5x36)mm Socket
NTE ElectronicsR14-11A10-120
Electromechanical Relay 120VAC 10A DPDT(28.2x14.2x41.8)mm Plug-In General Purpose Relay
TE ConnectivityKRPA-11AY-120
KRPA Series 5 A DPDT 120 VAC Socket Mount General Purpose Power Relay
描述
Power Relay 100/110VAC 10A DPDT(20.8x27.2x36.9)mm THT Automotive
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V