Panasonic HL1-HTM-AC115V
Power Relay 115VAC 15A SPDT(43x20.6x41.75)mm Top Mount
数据表
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页18 年前
Datasheet5 页19 年前
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicHL1-HP-AC115V
Power Relay 115VAC 15A SPDT(27.2x20.8x36.9)mm THT
PanasonicHL1-H-AC115V
Power Relay 115VAC 15A SPDT(27.2x20.8x41.75)mm Socket
TE Connectivity1393240-6
Power Relay 115VAC 16A SPDT(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
TE ConnectivityRTD14615
Electromechanical Relay SPDT 16A 115VAC 8.1KOhm Through Hole
TE ConnectivityRTB14615
Electromechanical Relay 115VAC 8.1KOhm 12A SPDT (29x12.7x15.7)mm THT Power Relay
NTE ElectronicsR14-5A15-120
RELAY-SPDT 15AMP 120VAC WITH PLUG-IN/SOLDER TERMINALS | NTE Electronics Inc. R14-5A15-120
TE ConnectivityRT114615
Electromechanical Relay 115VAC 8.1KOhm 12A SPDT (( 29mm 12.7mm 15.7mm)) THT Power Relay
描述