Panasonic HE2AN-S-DC24V
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V | Panasonic Electronic Components HE2AN-S-DC24V
Production
数据表和文档
element14
Datasheet9 页16 年前
Datasheet0 页0 年前
IHS
Panasonic
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.61%
相关零件
PanasonicHE2AN-Q-DC24V
Electromechanical Relay DPST-NO 25A 24VDC 300Ohm Flange Mount
HE Series 25 A DPST 24 VDC Chassis Mount Non-Polarized Compact Power Relay
PanasonicHE2AN-DC24V
Relay Power DPST 277VAC 24VDC Quick Connect Carton/Case
TE Connectivity7-1393211-1
RELAY, E-MECH, POWER, DPST-NO, CUR-RTG 30A, CTRL-V 24DC, VOL-RTG 120/277AC, T92
TE ConnectivityT92P7D12-24
Electromechanical Relay 24VDC 350Ohm 40A DPST-NO (52.32x34.54x30.73)mm THT Power Relay
TE Connectivity1-1393212-7
描述
RELAY, DPST-NO, 277VAC, 30VDC, 25A; Contact Configuration: DPST-NO; Coil Voltage: 24VDC; Contact Current: 25A; Product Range: HE Series; Relay Mounting: Panel; Coil Type: Non Latching; Contact Voltage VAC: 277
POWER RELAY, 24VDC, 20A, DPST-NO; Contac; POWER RELAY, 24VDC, 20A, DPST-NO; Contact Configuration:DPST-NO; Coil Resistance:300ohm; Relay Mounting:Panel; Coil Current:80mA; Coil Type:DC Monostable; Coil Voltage VDC Nom:24V; Contact Current Max:25A; Contact Voltage AC Nom:277V