Panasonic HE1AN-Q-AC48V
Power Relay 48VAC 30A SPST-NO(60x33x46.2)mm Flange
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Datasheet6 页25 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicHE1AN-AC48V
Power Relay 48VAC 30A SPST-NO(50x33x46.2)mm Plug-In
PanasonicHE1AN-Q-DC48V
HE Series 30 A SPST 48 VDC Through Hole Non-Polarized Compact Power Relay
PanasonicHE1AN-DC48V
Relay Power SPST-NO 277VAC 48VDC Quick Connect Carton/Case
TE Connectivity2-1419104-1
Electromechanical Relay 24VDC 576Ohm 30A SPST-NO (32.51x27.43x27.94)mm THT Industrial Relay
TE ConnectivityT90S1D12-24
Electromechanical Relay 24VDC 660Ohm 30A SPST-NO (32.26x27.43x20.4)mm THT Power Relay
TE Connectivity2-1393209-5
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(32.26x27.43x20.4)mm THT
描述
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V