Panasonic HE1AN-P-DC24V
Relay Power SPST-NO 277VAC 24VDC PC Pins Through Hole Carton/Case
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Datasheet6 页25 年前
Newark
Panasonic
Future Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-65.53%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicHE1AN-DC24V
Electromechanical Relay 24VDC 300 Ohm 30A SPST-NO (50x33x46.2)mm Plug-In Power Relay
PanasonicHE1AN-Q-DC24V
HE Series 30 A SPST 24 VDC Through Hole Non-Polarized Compact Power Relay
PanasonicHE1AN-S-DC24V
Relay Power SPST-NO 277VAC 24VDC Screw Carton/Case
TE Connectivity2-1419104-1
Electromechanical Relay 24VDC 576Ohm 30A SPST-NO (32.51x27.43x27.94)mm THT Industrial Relay
TE ConnectivityT90S1D12-24
Electromechanical Relay 24VDC 660Ohm 30A SPST-NO (32.26x27.43x20.4)mm THT Power Relay
TE Connectivity2-1393209-5
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(32.26x27.43x20.4)mm THT
描述
HE Series SPST-NO 30 A 24 VDC Non Latching PC Pin Through Hole Power Relay
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(38mm 33mm 36.3mm) THT
Power Relay, Spst-No, 24Vdc, 30A, Pcb; Contact Configuration:Spst-No; Coil Voltage:24Vdc; Contact Current:30A; Product Range:He Series; Relay Mounting:Through Hole; Coil Type:Dc; Contact Voltage Vac:277Vac; Contact Voltage Vdc:30Vdc Rohs Compliant: Yes |Panasonic HE1AN-P-DC24V