Panasonic HC2-HP-AC115V-VDE
Relay Gen Purpose DPDT 7A 115V
数据表
数据表和文档
Panasonic
Datasheet25 页16 年前
Datasheet8 页19 年前
Datasheet13 页19 年前
Electro Sonic
DigiKey
相关零件
HC Series 7 A DPDT 115 VAC Plug-In Miniature General Purpose Power Relay
Relays 115VAC 7A DPDT(43mm 20.6mm 34.2mm) Flange General Purpose Relay Automotive
HC2 Relay (PCB w/ LED) discontinued
TE Connectivity7-1393243-8
General Purpose Power Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
TE Connectivity9-1393243-2
Power Relay, Dpdt, 8A, 250V, Socket Rohs Compliant: Yes |Schrack Te Connectivity 9-1393243-2
RELAY, GEN-PURP, DPDT, 8A, CTRL-V 115AC, VOL-RTG 400AC, DIN SOCKET, MODULE, TAG
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V