Panasonic EXC-34CG900U
FILTER, COM MODE, 0805, 90OHM, 100MA; DC Resistance Max: 3ohm; DC Current Rating:
NRND
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页14 年前
Panasonic SCT
Newark
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.85%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEXC-24CH900U
EXC24 Series 0504 90 Ohm 100 MHz 130 mA 2.5 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-X4CE900U
Choke, Common Mode, 90 Ohm, 100 mA, 0.65mm x 0.5mm x 0.3mm
DLP Series 03025 67 Ohm 110 mA 2.4 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
MCZ-CH Series 0504 90 Ohm 100 mA 3 Ohm DCR 5 V SMT Common mode Choke
TDK MCZ1210AH900L2T FILTER, COMMON MODE, 0.1A, SMD
描述
EXC Series 0805 90 Ohm 100 mA 3 Ohm DCR ESD Common Mode Choke / Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.1A 3Ohm DCR SMD T/R
FILTER, COM MODE, 0805, 90OHM, 100MA; Rated Current: 100mA; Inductance: -; Product Range: -; Impedance: 90ohm; Common Mode Filter Case: -; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite