Panasonic EXC-16CT350U
FERRITE BEAD 35 OHM 0403 / 35 Ohms @ 100 MHz Signal Line Ferrite Bead 6-SMD, No Lead 100mA 4Ohm
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页8 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
描述
Common Mode Chokes Triple 35Ohm 100MHz 0.1A 4Ohm DCR SMD T/R
Panasonic EXC16CT350U - Common mode Noise Filters
35Ω@100MHz 4Ω 3 SMD-6P,0.9x0.7mm Common Mode Filters ROHS
100mA 35¦¸@100MHz 4¦¸ 0403 900¦Ìm*680¦Ìm*450¦Ìm