Panasonic EXC-14CX400U
Common Mode Chokes Dual 40Ohm 100MHz 0.1A 4Ohm DCR SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页10 年前
element14 APAC
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+786%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2013-02-01
相关零件
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
描述
Common mode Noise Filter 40Ohm -40 to 85°C 4-Pin 0302 Embossed Carrier T/R
Avnet Japan
Panasonic EXC14CX400U - Common mode Noise Filters
Choke, Common Mode, 40 ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
CMC 100MA 2LN 40 OHM SMD / 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 40 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4Ohm
5V 100mA 2 40¦¸@ 100MHz 4¦¸ 0302 850¦Ìm*650¦Ìm*500¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 100mA, 4½, RoHS
Panasonic SCT
INDUCTOR, COMMON MODE, 40OHM, 25%, SMD; Rated Current: 130mA; Inductance: -; Product Range: EXC14CX Series; Impedance: 40ohm; Common Mode Filter Case: 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVH