Panasonic EXC-14CT900U
EXC14CT Series 0302 90 Ohm 100 mA 3.3 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页11 年前
Farnell
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2014-07-28
相关零件
PanasonicEXC-14CS900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.1A 3.3Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC24CS900U
EXC Series 0504 90 Ohm 100 mA 3 Ohm DCR ESD Common Mode Choke / Filter
PanasonicEXC-14CE121U
Panasonic EXC14CE121U - Common mode Noise Filters
描述
Panasonic EXC14CT900U - Common mode Noise Filters
5V 100mA 2 90¦¸@ 100MHz 3.3¦¸ 0302 850¦Ìm*650¦Ìm*500¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
90Ω@100MHz 3.3Ω 2 0302 Common Mode Filters ROHS
Filter, Common Mode, 90R, 0.1A, Smd; Dc Current Rating:100Ma; Inductance:-; Product Range:Exc14Ct Series; Impedance:90Ohm; Product Length:0.85Mm; Product Width:0.65Mm; Product Height:0.45Mm; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC14CT900U