Panasonic EXB18V220JX
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Datasheet3 页15 年前
JRH Electronics
element14 APAC
TME
Farnell
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEXB-N8V220JX
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC104-JR-0722RL
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0502(4 X 0201) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-N8V240JX
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-N8V200JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 20ohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 22 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 22ohm, 12.5V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0502
EXB-18V Series 0201 0.031 W 22 Ohm ±5 % 4 Element SMT Chip Resistor Array
Resistor Array Chip, 0302, 4 Elements 22 ohm, 5%,
RESISTOR,CCAV ARRAY,0201X4, 22R 5%; Resistance:22ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating per Element:31mW; Voltage Rating:12.5V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:4; Resistor Case Style:0201 [0603 Metric]; SVHC:Diboron trioxide (19-Dec-2012); Power Rating:100mW; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:(Not Available); SVHC (Secondary):Lead monoxide (lead oxide) (19-Dec-2012)