Panasonic EXB-N8V332JX
Res Thick Film Array 3.3K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.79%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicEXB-28V332JX
Res Thick Film Array 3.3K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-N8V302JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 3Kohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
PanasonicEXB-N8V362JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB-N8V362JX
Yageo GroupYC124-JR-073K3L
Array Chip Resistor Thick Film 3.3kOhm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
CTS Components741X083332JP
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.252W, 3300ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
Res Array 3.3K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB-N8V332JX
EXB-N8V Series 0402 (x4) 0.031 W 3.3 kOhm ±5 % 8 Element SMT Chip Resistor Array
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 3.3Kohm, Concav