Panasonic ETQ-P3MR68KVN
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 2524
数据表和文档
Panasonic
Datasheet12 页8 年前
element14 APAC
Farnell
Panasonic SCT
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.87%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Inductor Power Wirewound 0.68uH 20% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 8.5A 0.006Ohm DCR T/R
Inductor Power Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 16A 0.0065Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 15.5A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Powdered Iron 16.5A 0.005Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 2926
Inductor Power Shielded Wirewound 680nH 20% 100KHz Iron 15.5A 5.5mOhm DCR T/R
描述
ETQ-P Series 0.68 uH ±20% 13.2 A 5.72 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
Panasonic ETQP3MR68KVN - Power Inductors for Automotive application
FIXED IND 680NH 13.2A 5.72 MOHM
Power Choke Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Metal Composite 13.2A 0.00572Ohm DCR Automotive T/R
PCC-M0630M-LP 2-SMD J-Lead 0.252Lx0.236W 6.40mmx6.00mm 680nH
100KHz 20.2A 13.2A 680nH 5.72m¦¸ ¡À20% 0630 6.4mm*6mm*3mm
SMD Inductor PCC-M0630M-LP 0,68µH
Power Inductors 680nH ±20% 10.8A SMD,6.4x6x3mm RoHS
Inductor, Power, 0.68Uh, 10.8A, 20%, Smd; Inductance:680Nh; Rms Current (Irms):10.8A; Inductor Construction:-; Saturation Current (Isat):20.2A; Product Range:Pcc-M0630M-Lp Series; Inductor Case/Package:-; Inductance Tolerance:± 20%rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQP3MR68KVN