Panasonic ERZ-VA7V390
Znr Mov Transient/Surge Absorbers, type D |Panasonic ERZ-VA7V390
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet30 页11 年前
Electro Sonic
_legacy Avnet
相关零件
PanasonicERZV07D390
ZNR SERIES METAL OXIDE VARISTOR 1.6NF 2.5A, CLAMPING 77V, VARISTOR 39V
PanasonicERZ-V07D390CS
39V 500A 1 35V 43V 31V 25V 2.4J 1.6nF@1kHz 4.8mm*4.8mm*11.5mm
PanasonicERZV07D470
Varistor 30 Volt AC 38 Volt 500 Amp 47 Volt Through Hole Bulk
LittelfuseV47ZT3P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 500A, disc 10mm, RoHS
LittelfuseV47ZS3P
LittelfuseV47ZC3P
描述
Var 25VAC/31VDC 500A 39V Radial T/R
VARISTOR 39V 500A DISC 7MM