Panasonic ERZ-E11A391
650V 0.6W 450pF@1kHz 100J 320V 250V 390V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+40.52%
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
AdvanceD-MP S14 B722 Series 14 mm 470 V 6000 A Through Hole MOV Varistor
PanasonicERZV14D431
V Series 350 V 275 V RMS 710 V Clamp 450 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV14E275P
Varistor Metal Oxide 275 Volt AC 350 Volt 6000 Amp 473 Volt Through Hole
PanasonicERZ-V14D391
VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM / 390 V 6 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 15.5mm
PanasonicERZV14D471
V Series 385 VDC 300 V RMS 470 V 6 kA Through Hole Transient/Surge Absorber
430V 6KA 1 387V 473V 350V 275V 110J 440pF@1kHz DIP 18.5mm*5.4mm*18.5mm
描述
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,390V,BULK,ST
Panasonic ERZE11A391 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
TVS Varistor, 250 VAC, 320 VDC, ERZ E11, 650 V, Disc, Radial Leaded, 13 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
390V 6KA 1 351V 429V 320V 250V 140J 450pF@1kHz 37mm*6.2mm*17mm
Var MOV 250VAC/320VDC 6000A 390V Radial Bulk
Varistor, 140J, Through Hole Mount
Surge Absorber Units, 390V, 6000A
Panasonic SCT
Varistor, Large Surge, Transient, 390V; Voltage Rating Vac:250V; Voltage Rating V Dc:320V; Product Range:Znr E11 Series; Clamping Voltage Vc Max:650V; Varistor Case Style:Disc 13Mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear Resistor (Znr);rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZE11A391