Panasonic ERZ-E05A361
E Series 5 mm 360 V 1200 A MOV Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
Farnell
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.17%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERZ-E05A361 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2013-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERZ-E05F361
595V 0.25W 130pF@1kHz 17J 300V 230V 360V 600A Radial Leaded Varistors ROHS