Panasonic ERX-1HJR82H
Res Metal Film 0.82 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERX-1HJR82H 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
相关零件
PanasonicERX2HJR82H
Res Metal Film 0.82 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE ConnectivitySMW3R82JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
TE Connectivity / AMP2-1879233-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
TE ConnectivitySMW5R75JT
Res Wirewound 0.75 Ohm 5% 5W ±200ppm/C J-Lead SMD T/R
TE ConnectivitySMW5R75JT
描述
ERX FIXED RESISTOR SMD Flattened J -Bend Axial Lead Chip Resistor ±5% ±350ppm/C 820mOhm 1W
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.82ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
METAL FILM RES, SMT,POWER DEVICE,1W, 5% / 0.82 OHM, 1W, 5%
RES .82 OHM 1W 5% METAL FLM SMD