Panasonic ERX-1HJR56H
Res Metal Film 0.56 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERX-1HJR56H 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-05-31
相关零件
PanasonicERX-2HJR56H
Res Metal Film 0.56 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP1-1879021-9
Surface Mount Metal Film Resistor, Smw Series, 0.56 Ohm, 3 W, - 5%, 500 V, Smd
TE ConnectivitySMW2R51JT
Res Wirewound 510m Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
描述
Res Metal Film 0.56 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.56ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
Metal Film Res, SMT,Power Device,1W, 5% 0.56 ohm, 1W, 5%
ERX Series 0.56 Ohm ±5% 1 W ±350 ppm/°C SMT Metal Film Resistor
RES .56 OHM 1W 5% METAL FLM SMD