Panasonic ERX-1HJR39H
Res Metal Film 0.39 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Obsolete
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERX-1HJR39H 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
相关零件
PanasonicERX-2HJR39H
Res Metal Film 0.39 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE ConnectivitySMW3R39JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.39ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
TE ConnectivitySMW2R39JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.39ohm, 300V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2616
描述
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.39ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
METAL FILM RES, SMT,POWER DEVICE,1W, 5% / 0.39 OHM, 1W, 5%
RES .39 OHM 1W 5% METAL FLM SMD
SMD Flattened J -Bend Axial Lead FIXED RESISTOR ERX 0.354Lx0.220W 9.00mmx5.60mm 1W 390mOhm ±350ppm/C