Panasonic ERX-1HJ1R2H
Res Metal Film 1.2 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页13 年前
Master Electronics
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ERX-1HJ1R2H 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-02-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-05-31
相关零件
PanasonicERX-2HJ1R2H
Res Metal Film 1.2 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE ConnectivitySMW51R2JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1.2ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
TE ConnectivitySMW51R1JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1.1ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
TE ConnectivitySMW51R3JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 5329
描述
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.2ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Surface Mount, 3522
METAL FILM RES, SMT,POWER DEVICE,1W, 5% / 1.2 OHM, 1W, 5%
RES 1.2 OHM 1W 5% METAL FLM SMD
SMD Flattened J -Bend Axial Lead FIXED RESISTOR ERX 0.354Lx0.220W 9.00mmx5.60mm 1W 1.2Ohm ±350ppm/C