Panasonic ERJA1AJ390U
Res Thick Film 1225 39 Ohm 5% 1.33W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页11 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet8 页5 年前
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
DigiKey
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 39Ohm 2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 36ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 41.2Ohms 2W
描述
ERJ FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225Convex Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 39Ohm 1.33W
RESISTOR, THICK FILM, 39OHM, 5%, 2512,RESISTOR, THICK FILM, 39OHM, 5%, 2512, FULL REEL
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ERJA1AJ390U SMD Chip Resistor, Thick Film, 39 ohm, 200 V, 2512 Wide, 1.33 W,5%
High Power Chip Res, 1225 , 5% 7 inch reel, 39 ohm
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 39ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Panasonic ERJA1AJ390U - Current Sensing Chip Resistors
Res, Thick Film, 39R, 5%, 1.33W, 2512 Wide; Resistance:39Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:1.33W; Resistor Case/Package:2512 Wide; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:Erj-A1 Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-A1AJ390U