Panasonic ERJ8GEYJ621V
Res Thick Film 1206 620 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet0 页0 年前
JRH Electronics
Newark
Burklin Elektronik
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1206 620 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 560 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 680 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 560ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 620ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 620Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1206 620ohms 5% AEC-Q200
Panasonic ERJ8GEYJ621V - General Purpose Chip Resistors
Res, Thick Film, 620R, 5%, 0.25W, 1206, Reel; Resistance:620Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-8GEYJ621V
RESISTOR, 1206, 620R 5%, 0.25W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:620ohm; Power Rating:250mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Voltage Rating:200V; Resistor Mounting:SMD