Panasonic ERJ8GEYJ363V
Res Thick Film 1206 36K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
相关零件
Res Thick Film 1206 33K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 39K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
RES THICK FILM 33K OHM 5% 1/4W 1206 SMD
Res Thick Film 1206 33K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 36 kΩ, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ363V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 36Kohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 36000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 36kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 1206 36Kohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 36000 ½, 5 %, 0.25 W