Panasonic ERJ8ENF6200V
Res Thick Film 1206 620 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页9 年前
Newark
element14 APAC
JRH Electronics
Burklin Elektronik
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1206 620 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC1206FR-07620RL
Res Thick Film 1206 620 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206FR-07620RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 620ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ8ENF5600V
Res Thick Film 1206 560 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES, THICK FILM, 620R, 250mW, 1%, 1206RES, THICK FILM, 620R, 250mW, 1%, 1206
ERJ Series 1206 0.25 W 620 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 620Ohm ±100ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 620 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ8ENF6200V - General Purpose Chip Resistors
Res, Thick Film, 620R, 1%, 0.25W, 1206; Resistance:620Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-8ENF6200V