Panasonic ERJ6GEYJ364V
Res Thick Film 0805 360K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Datasheet6 页7 年前
TME
Burklin Elektronik
Farnell
相关零件
Res Thick Film 0805 360K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 360000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 390000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thick Film 0805 360K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Avnet Japan
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 360Kohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 360000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 360kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 360000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ364V - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 360 Kohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6GEYJ364V