Panasonic ERJ6GEYJ300V
Res Thick Film 0805 30 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Datasheet6 页7 年前
Datasheet4 页25 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Future Electronics
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 30ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 30 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 33Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 27 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 27 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 30Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ Series 0805 30 Ohm 0.125 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 30Ohm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 30ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RESISTOR, THICK FILM, RES 30 OHMS, PWR-RTG 0.125 W, TOL 5%,SMT,0805,CUT TAPE
Panasonic ERJ6GEYJ300V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, 0805, 30R 5%, 0.125W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:30ohm; Power Rating:125mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Voltage Rating:150V; Resistor Mounting:SMD