Panasonic ERJ3GEYJ820V
Res Thick Film 0603 82 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Datasheet6 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 82ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 82 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 75 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 75 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 75 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ-U03J750V
Res Thick Film 0603 75 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thick Film 0603 82 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Avnet Japan
100mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 82Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 82ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 82Ohm ±200ppm/C
Resistor,Thick Film,Res 82 Ohms,Pwr-Rtg0.1 W,Tol 5%,SMT,0603,Cut Tape
Panasonic ERJ3GEYJ820V - General Purpose Chip Resistors
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 1.6 x 0.8 x 0.45 mm Temperature range: -55 ... 155 °C Housing type: 0603 Resistor type: Thick Film Power Rating: 100 mW Rated voltage: 75 V Resistance: 82 Ohm
RESISTOR, 0603, 82R 5%, 0.1W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:82ohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Voltage Rating:75V; Resistor Mounting:SMD