Panasonic ERJ1TRSFR15U
Res Thick Film 2512 0.15 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页4 年前
Future Electronics
Newark
Master Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.05%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupRL2512FK-070R15L
1W Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 150mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 0.15 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
KOA SpeerSL1TTER150F
Res Metal Plate 2512 0.15 Ohm 1% 1W ±100ppm/C J-Lead SMD Automotive T/R
Res Metal Strp 2512 150M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Embossed Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.15ohm, 0.3873V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Strp 2512 150M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes
描述
Smd Current Sense Resistors, Aec-Q200 Erj Series, 0.15 Ohm, 1 W, 1%, 2512 [6432 Metric] Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.15ohm, 0.3873V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
THICK FILM LOW OHMIC SMNT RESISTOR 2512 CASE 150MOHM +/-1% 1W +/-200PPM/C
Panasonic ERJ1TRSFR15U - Current Sensing Chip Resistors
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1W 150mOhm 200ppm/C 1%