Panasonic ERJ-XGNJ511Y
Res Thick Film 01005 510 Ohm 5% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页7 年前
Electro Sonic
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Thick Film 0603 510 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-XGNJ471Y
Res Thick Film 01005 470 Ohm 5% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 470 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 470 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-XGNF4700Y
Res Thick Film 01005 470 Ohm 1% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-XGNF4990Y
Res Thick Film 01005 499 Ohm 1% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
Chip Res, 01005, 5%, Halogen-free 7 inch reel, 510 ohm, 5%
Thick Film Resistors - SMD 01005 510ohms 5% Halogen-free