Panasonic ERJ-XGNJ200Y
Res Thick Film 01005 20 Ohm 5% 1/32W ±300ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页7 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-XGNJ180Y
Res Thick Film 01005 18 Ohm 5% 0.031W ±300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 20 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Zero Ohm Resistor, Jumper, 1206 [3216 Metric], Thick Film, 250 mW, 3.5 A, Surface Mount Device
Zero Ohm Resistor, Jumper, 0805 [2012 Metric], Thick Film, 125 mW, 2.5 A, Surface Mount Device
Res Thick Film 0603 20 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 20 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 01005 (0402Metric) Chip Resistor ±5% ±300ppm/C 20Ohm 0.03W 1/32W
Chip Res, 01005, 5%, Halogen-free 7 inch reel, 20 ohm, 5%